سیستم صوت صحن جامع رضوی

صحن جامع رضوی یکی از بزرگترین و باشکوه ترین صحن های حرم مطهر امام هشتم حضرت علی ابن موسی رضا علیه السلام در شهر مقدس مشهد می باشد. این ساخت این صحن با شکوه در سال ۱۳۶۶ در مساحتی با متراژ ۱۱۷٬۵۸۴ متر مربع واقع در ضلع جنوب از ضریح مطهر ایجاد شده.

طول این صحن جامع که محل اجتماعات مردمی شهر مشهد مقدس هم نیز می باشد، ۳۶۳ متر همراه با ۵۵ غرفه ، ۶ گلدسته ، سه ایوان و سه سردر در ورود به این حیاط بزرگ شاخصه های این صحن عظیم است.

شرکت پیشگامان کیش مفتر است، توانسته تا با امکانات و توان اجرایی خود افتخار راه اندازی و نصب و بهره برداری این صحن زیبا و باشکوه را در رزومه خود داشته باشد و خدمتی به ساحت مقدس آن امام رئوف عرضه داشته باشد .

این صحن با متراژ بسیار بالایی که داشته نیاز به یک سیستم صوت کارشناسی شده و دقیق که پاسخگوی نیاز شهروندان و زائرین محترمی که از این صحن استفاده می کنند باشد. کارشناسان در این زمینه با طراحی نقشه این صحن در نرم افزار های تخصصی در مرحله اول سیستم های خود را آزمایش کرده و بعد از تایید و مطمئن شدن از جوابگو بودن سیستم مورد نیاز شروع به نصب و راه اندازی طرح می کنند.

سیستم این صحن باتوجه به گستردگی و عظمت طرح از برند RCF در نظر گرفته شد و پس از نصب در این صحن صدای خوبی به زائرین محترم این امام رئوف رساند.

 

نوشتن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.